Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology 2m 50/125µm OM4 (RL8702)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 27,00
excl. BTW
Partnummer:

RL8702

EAN: 8716065274530 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

LC-SC 50/125µm OM4 Duplex fiber optic patchkabel, 2m, Red

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology 2m 50/125µm OM4. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m. Materiaal: PVC

ACT is a telecommunications cabling company with a reputation for excellence at providing installation services. We focus on delivering an exceptional finished product with the highest standards of integrity and workmanship. We are intent on developing strong client partnerships and exceeding our customer’s expectations. These hallmarks have distinguished ACT and contributed to our steady growth and stability.

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 SC
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Rood

Gewicht en omvang

Lengte snoer 2 m

Overige specificaties

Materiaal PVC

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...