Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology 30m 50/125µm OM4 (RL9730)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 90,00
excl. BTW
Partnummer:

RL9730

EAN: 8716065274691 Beschikbaarheid: Nog slechts 7 beschikbaar!
Omschrijving

LC-LC 50/125µm OM4 Duplex fiber optic patchkabel, 30m, Blauw

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology 30m 50/125µm OM4. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 30 m. Materiaal: PVC

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Blauw

Gewicht en omvang

Lengte snoer 30 m

Overige specificaties

Materiaal PVC

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...