Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology LC-LC 9/125um OS1 Duplex 25m (RL9925) (RL9925)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 49,00
excl. BTW
Partnummer:

RL9925

EAN: 8716065224825 Beschikbaarheid: Nog slechts 9 beschikbaar!
Omschrijving

LC-LC 9/125um OS1 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 25m

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology LC-LC 9/125um OS1 Duplex 25m (RL9925). Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 25 m

Kabel Duplex
Kleur Geel
Connectoren LC - LC
Vezel 9/125µm OS1
Diameter LC - LC mm
Kwaliteit Hoge kwaliteit
Mantel PVC

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Kleur van het product Geel

Gewicht en omvang

Lengte snoer 25 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...