Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology OM4, SC-SC, 50/125, 15m (RL3715)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 50,00
excl. BTW
Partnummer:

RL3715

EAN: 8716065274479 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

SC-SC 50/125µm OM4 Duplex fiber optic patch cable, 15m

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology OM4, SC-SC, 50/125, 15m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 15 m. Materiaal: PVC

ACT is a telecommunications cabling company with a reputation for excellence at providing installation services. We focus on delivering an exceptional finished product with the highest standards of integrity and workmanship. We are intent on developing strong client partnerships and exceeding our customer’s expectations. These hallmarks have distinguished ACT and contributed to our steady growth and stability.

Features

Aansluiting 1 SC
Aansluiting 2 SC
Soort kabel OFC
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Blauw

Gewicht en omvang

Lengte snoer 15 m

Overige specificaties

Materiaal PVC
Technische details OM4

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...