Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology RL1005 5m ST ST Oranje Glasvezel kabel (RL1005)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 26,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

RL1005

EAN: 8716065170757 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

ST-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Advanced Cable Technology RL1005. Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 ST
Aansluiting 2 ST
Full duplex Ja
Kleur van het product Oranje

Gewicht en omvang

Lengte snoer 5 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 62,5/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...