Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology RL1510 10m ST ST Oranje Glasvezel kabel (RL1510)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 35,00
excl. BTW
Partnummer:

RL1510

EAN: 8716065223569 Beschikbaarheid: Nog slechts 8 beschikbaar!
Omschrijving

ST-ST 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology RL1510. Aansluiting 1: ST, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje

Features

Aansluiting 1 ST
Aansluiting 2 ST
Full duplex Ja
Kleur van het product Oranje

Gewicht en omvang

Lengte snoer 10 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...