Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology RL2005 Glasvezel kabel (RL2005)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 26,00
excl. BTW
Partnummer:

RL2005

EAN: 8716065170818 Beschikbaarheid: Nog 16 beschikbaar
Omschrijving

SC-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology RL2005. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 5 m

Features

Aansluiting 1 SC
Aansluiting 2 ST
Full duplex Ja
Kleur van het product Oranje

Gewicht en omvang

Lengte snoer 5 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 62,5/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...