Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology RL2515 Glasvezel kabel (RL2515)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 43,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

RL2515

EAN: 8716065227222 Beschikbaarheid: Nog slechts 8 beschikbaar!
Omschrijving

SC-ST 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Advanced Cable Technology RL2515. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: st, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 15 m

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 SC
Aansluiting 2 st
Full duplex Ja
Kleur van het product Oranje

Gewicht en omvang

Lengte snoer 15 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...