Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology RL3630 30m SC SC Blauw Glasvezel kabel (RL3630)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 52,00
excl. BTW
Partnummer:

RL3630

EAN: 8716065229233 Beschikbaarheid: Nog slechts 4 beschikbaar!
Omschrijving

SC-SC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology RL3630. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Blauw

Features

Aansluiting 1 SC
Aansluiting 2 SC
Full duplex Ja
Kleur van het product Blauw

Gewicht en omvang

Lengte snoer 30 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...