Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology RL3915 15m SC SC Geel Glasvezel kabel (RL3915)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 37,00
excl. BTW
Partnummer:

RL3915

EAN: 8716065223958 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

SC-SC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology RL3915. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Geel

Features

Aansluiting 1 SC
Aansluiting 2 SC
Kleur van het product Geel

Gewicht en omvang

Lengte snoer 15 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...