Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology RL3915 Glasvezel kabel (RL3915)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 37,00
excl. BTW
Partnummer:

RL3915

EAN: 8716065223958 Beschikbaarheid: Nog 17 beschikbaar
Omschrijving

SC-SC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology RL3915. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 15 m

Features

Aansluiting 1 SC
Aansluiting 2 SC
Kleur van het product Geel

Gewicht en omvang

Lengte snoer 15 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...