Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology RL7030 Glasvezel kabel (RL7030)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 40,00
excl. BTW
Partnummer:

RL7030

EAN: 8716065227352 Beschikbaarheid: Nog slechts 5 beschikbaar!
Omschrijving

LC-ST 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology RL7030. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 30 m

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 ST
Full duplex Ja
Kleur van het product Oranje

Gewicht en omvang

Lengte snoer 30 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 62,5/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...