Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology RL8010 Glasvezel kabel (RL8010)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 33,00
excl. BTW
Partnummer:

RL8010

EAN: 8716065224412 Beschikbaarheid: Nog slechts 6 beschikbaar!
Omschrijving

LC-SC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology RL8010. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 10 m

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 SC
Full duplex Ja
Kleur van het product Oranje

Gewicht en omvang

Lengte snoer 10 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 62,5/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...