Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology RL8515 Glasvezel kabel (RL8515)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 43,00
excl. BTW
Partnummer:

RL8515

EAN: 8716065224504 Beschikbaarheid: Nog 3 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

LC-SC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology RL8515. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 15 m

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 SC
Full duplex Ja
Kleur van het product Oranje

Gewicht en omvang

Lengte snoer 15 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...