Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology RL8803 Glasvezel kabel (RL8803)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 26,00
excl. BTW
Partnummer:

RL8803

EAN: 8716065245936 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

SC/APC8 - LC/PC 9/125µm OS1 DUPLEX fiber optic patchkabel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology RL8803. Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 3 m

Features

Full duplex Ja
Kleur van het product Geel

Gewicht en omvang

Lengte snoer 3 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...