Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology RL8915 15m LC SC Geel Glasvezel kabel (RL8915)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 38,00
excl. BTW
Partnummer:

RL8915

EAN: 8716065224580 Beschikbaarheid: Nog 18 beschikbaar
Omschrijving

LC-SC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology RL8915. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Geel

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 SC
Full duplex Ja
Kleur van het product Geel

Gewicht en omvang

Lengte snoer 15 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...