Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology RL9051 1.5m LC LC Oranje Glasvezel kabel (RL9051)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 22,00
excl. BTW
Partnummer:

RL9051

EAN: 8716065224603 Beschikbaarheid: Nog 17 beschikbaar
Omschrijving

LC-LC 62.5/125µm OM1 Duplex fiber optic patchkabel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology RL9051. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Oranje

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Full duplex Ja
Kleur van het product Oranje

Gewicht en omvang

Lengte snoer 1,5 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 62,5/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...