Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology RL9610 Glasvezel kabel (RL9610)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 41,00
excl. BTW
Partnummer:

RL9610

EAN: 8716065229400 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology RL9610. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kleur van het product: Blauw. Lengte snoer: 10 m

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Full duplex Ja
Kleur van het product Blauw

Gewicht en omvang

Lengte snoer 10 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...