Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology SC-SC 50/125um OM2 Duplex (RL3503) 3m (RL3503)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 24,00
excl. BTW
Partnummer:

RL3503

EAN: 8716065223835 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

SC-SC 50/125um OM2 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 3m

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology SC-SC 50/125um OM2 Duplex (RL3503) 3m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kleur van het product: Oranje. Lengte snoer: 3 m

Kabel Duplex
Kleur Oranje
ConnectorenSC - SC
Vezel 50/125µm OM2
Diameter 2 x 3 mm
Kwaliteit Hoge kwaliteit
Mantel PVC
Lengte 3,00 m

Features

Aansluiting 1 SC
Aansluiting 2 SC
Kleur van het product Oranje

Gewicht en omvang

Lengte snoer 3 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 50/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...