Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology SC-ST 9/125um duplex 1.00m (RL2901) 1m (RL2901)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 23,00
excl. BTW
Partnummer:

RL2901

EAN: 8716065223699 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

SC-ST 9/125um OS1 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 1m

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology SC-ST 9/125um duplex 1.00m (RL2901) 1m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Geel. Lengte snoer: 1 m

Kabel Duplex
Kleur Geel
Connectoren SC - ST
Vezel 9/125µm OS1
Diameter SC - ST mm
Kwaliteit Hoge kwaliteit
Mantel PVC

Features

Aansluiting 1 SC
Aansluiting 2 ST
Kleur van het product Geel

Gewicht en omvang

Lengte snoer 1 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...