Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Advanced Cable Technology SC-ST 9/125um OS1 Duplex 1.50m (RL2951) 1.5m 1.5m SC ST Geel (RL2951)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 23,00
excl. BTW
Partnummer:

RL2951

EAN: 8716065223705 Beschikbaarheid: Nog 3 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

SC-ST 9/125um OS1 Duplex fiber optic patchkabel. Lengte: 1.5m

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Advanced Cable Technology SC-ST 9/125um OS1 Duplex 1.50m (RL2951) 1.5m. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Kleur van het product: Geel

Kabel Duplex
Kleur Geel
Connectoren SC - ST
Vezel 9/125µm OS1
Diameter SC - ST mm
Kwaliteit Hoge kwaliteit
Mantel PVC

Features

Aansluiting 1 SC
Aansluiting 2 ST
Kleur van het product Geel

Gewicht en omvang

Lengte snoer 1,5 m

Overige specificaties

Kern-/omhulsel-diameter 9/125 µm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...