Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Allied Telesis 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber standalone media & rate converter 100Mbit/s 1550nm (AT-FS238B/1-20)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 113,00
excl. BTW
Partnummer:

AT-FS238B/1-20

EAN: 0767035192802 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber standalone media & rate converter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Allied Telesis 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber standalone media & rate converter. Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Certificering: UL60950 (cULus), EN60950, EN60825 (TUV), FCC 15 B, EN55022 B, EN55024 . Datalink-protocollen: Fast Ethernet, Afmetingen (BxDxH): 105 x 95 x 25 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u

AT-FS200 Series Fast Ethernet bridging media converters are two port, unmanaged and standalone. They convert copper to fiber media, enabling both ports to operate at the same or at different speeds.

Media conversion offers you the ability to:
-Extend network distances by adding fiber only where it is needed.
-Add new devices without replacing costly cable.
-Keep pace with changing technology.
-Integrate high-bandwidth devices into the network.

Design

LED-indicatoren Ja

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

Performance

Golflengte 1550 nm
Maximaal bereik 15000 m

Energie

Stroomverbruik 24 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -20 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3048 m

Certificaten

Certificering UL60950 (cULus), EN60950,
EN60825 (TUV), FCC 15 B, EN55022 B,
EN55024

Gewicht en omvang

Gewicht 294 g

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 10/100Base-T
Datalink-protocollen Fast Ethernet
Full duplex Ja
Stroomvoorziening 12-50VDC
MAC-adrestabel 8192 entries
Afmetingen (BxDxH) 105 x 95 x 25 mm
Aansluiting(en) SC
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3, IEEE 802.3u

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...