Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Allied Telesis 100FX (LC) SFP, 15km 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter (AT-SPFX/15)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 111,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AT-SPFX/15

EAN: 0767035182346 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

AT-SPFX-15\100BaseFX\15km\1310nm\Single-Mode Fibre SFP

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Allied Telesis 100FX (LC) SFP, 15km. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Interface: SMF, Aansluiting(en): LC

De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex Fast Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zich te meten aan verschillende afstanden en service benodigheden. De AT-SPFX/15 is toepasbaar voor Singlemode fiber met een afstand tot 15 kilometer.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 15000 m
Plug and play Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 80 procent

Overige specificaties

Aansluiting(en) LC
Interface SMF

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...