Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Allied Telesis AT-MC1008/GB (AT-MC1008/GB-60)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 213,00
excl. BTW
Partnummer:

AT-MC1008/GB-60

EAN: 0767035192826 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

1000T Gigabit Ethernet to fiber GBIC standalone media converter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Allied Telesis AT-MC1008/GB. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: EN 60950 (TUV), UL 60950 (cULus), CE, EN 60825. Gewicht: 270 g. Afmetingen (BxDxH): 105 x 95 x 25 mm, Interface: GBIC, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u

Our media converters allow you to connect disparate cable types in your network. SC fiber connectors are used primarily for Fast Ethernet and Gigabit, while ST fiber connectors are used primarily for Ethernet and Fast Ethernet. Media conversion offers you the ability to:
-Extend network distances by adding fiber only where it is needed.
-Add new devices without replacing costly cable.
-Keep pace with changing technology.
-Integrate high-bandwidth devices into the network.

-Converts Copper Fast Ethernet to Multimode fiber.
-Operates under all traffic loads.
-Fan-less design.
-Auto MDI/MID-X Copper Port.
-MissingLink Support.
-Transparent to Jumbo packets and VLAN tagged packets.
-Fiber Link Test Function.
-Industry standard fiber ST/SC connector.

Design

LED-indicatoren Ja

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s

Energie

Stroomverbruik 6 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf 0 - 3048 m

Certificaten

Veiligheid EN 60950 (TUV), UL 60950 (cULus), CE, EN 60825

Gewicht en omvang

Gewicht 270 g

Overige specificaties

Stroomvoorziening 100-120/220-240V AC, 50/60Hz
Afmetingen (BxDxH) 105 x 95 x 25 mm
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Interface GBIC
Elektromagnetische emissie FCC A, EN 55022 A, VCCI A, C-TICK

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...