Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Allied Telesis AT-MC103XL 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter (AT-MC103XL-60)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 105,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AT-MC103XL-60

EAN: 0767035191751 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

100TX to 100FX (SC) standalone media converter

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Allied Telesis AT-MC103XL. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX, 100Base-T. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 6 W. Veiligheid: UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE

Our media converters allow you to connect disparate cabletypes in your network. Media conversion offers you the ability to:
-Extend network distances by adding fiber only where it is needed.
-Add new devices without replacing costly cable.
-Keep pace with changing technology.
-Integrate high-bandwidth devices into the network.

-Converts Copper Fast Ethernet to single-mode Fibre.
-Operates under all traffic loads.
-Fan-less design.
-Auto MDI/MID-X Copper Port.
-MissingLink Support.
-Transparent to Jumbo packets and VLAN tagged packets.
-Fiber Link Test Function.
-Industry standard Fibre SC connector.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

LED-indicatoren Ja

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 15000 m
Plug and play Ja

Energie

Stroomverbruik 6 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -20 - 80 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Certificaten

Veiligheid UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE

Gewicht en omvang

Gewicht 294 g

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie 100Base-FX, 100Base-T
Datalink-protocollen Fast Ethernet
Afmetingen (BxDxH) 105 x 95 x 25 mm
Aansluiting(en) SC
Elektromagnetische emissie FCC A

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...