Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Allied Telesis AT-SP10LR (AT-SP10LR)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 542,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AT-SP10LR

EAN: 0767035194677 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

AT-SP10LR, SFP+, 10Gbps, 10km

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Allied Telesis AT-SP10LR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Typisch stroomverbruik: 1,3 W

De Allied Telesis AT-SP10LR is een hot pluggable 10Gbps small form factor transceiver module. Het is compatibel met de SFF-8431 SFP + Elektrical Multi-source Agreement (MSA) en is voorzien van vijf digitale monitoring functies: Temperatuur, Vcc, Tx optisch vermogen, Tx laserafwijkingsstroom en Rx ontvangen optisch vermogen. De AT- SP10LR is toepasbaar voor Singlemode Fiber en afstanden tot 10 kilometer.

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC

Performance

Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Single-mode
Tx vermogen (max) -1 dBmW
Rx vermogen (min) -12,6 dBmW
Rx vermogen (max) 0,4 dBmW
Tx vermogen (min) -6 dBmW

Energie

Stroomverbruik 1,3 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 5 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 85 procent

Certificaten

RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Gebruiksaanwijzing Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...