Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Allied Telesis AT-GS950/48PS-50 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs (990-003650-50)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 585,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

990-003650-50

EAN: 0767035198217 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

AT-GS950/48PS-50, Gigabit Ethernet, 48x 1Gbps, PoE+, SFP

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Allied Telesis AT-GS950/48PS-50. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Console port: RJ-45, Copper ethernet cabling technologie: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 96 Gbit/s, Throughput: 71,42 Mpps. Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, 100BASE-FX, Vezel-optische connector: SFP. Kleur van het product: Grijs, Certificering: RoHS Eu-RoHS China RoHS WEEE

De Allied Telesis AT-GS950/48PS Gigabit Ethernet WebSmart switch beschikt over 48x 10/100/1000T PoE+ poorten en vier combo SFP poorten. De PoE+ poorten leveren tot 30 Watt per poort voor beveiligingscamera's, draadloze access points, IP telefoons en andere PoE apparaten. De PoE voeding elimineert de noodzaak van herbedrading en additionele voedingen of adapters in moeilijk bereikbare plaatsen. Dankzij zijn compacte formaat is de AT-GS950/48PS is ideaal als edge switch voor kleinere omgevingen zoals het MKB, klaslokalen, grote winkels en kleine zorginstellingen.

Design

Kleur van het product Grijs
LED-indicatoren Ja
Certificering RoHS
Eu-RoHS
China RoHS
WEEE

Beheerfuncties

MIB-ondersteuning Ja
Web-gebaseerd management Ja
Multicast-ondersteuning Ja
Quality of Service (QoS) Ja

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal Combo SFP-poorten 4
Console port RJ-45
Koperen ethernetbekabelingstechnologie 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten 24
Fibre channel-poorten 4
Aansluiting voor netstroomadapter Ja

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Full duplex Ja
IGMP snooping Ja
10G support Nee
VLAN=ondersteuning Ja
Rate limiting Ja
DHCP server Ja
Port mirroring Ja
DHCP client Ja
Datastroombeheer Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 8000 entries
Switchingcapaciteit 96 Gbit/s
Throughput 71,42 Mpps

Optische vezel

Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, 100BASE-FX
Vezel-optische connector SFP

Beveiliging

MAC adres filtering Ja

Performance

Packet buffergeheugen 1 MB
Type geheugen DDR SDRAM
Flash memory 16 MB
Intern geheugen 64 MB

Energie

AC invoer voltage 100-240 V
AC invoer frequentie 50/60 Hz

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Ja
Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten 24
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 370 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 44 cm
Diepte 43 cm
Hoogte 4,4 cm
Gewicht 6,62 kg

Verpakking

Gebruiksaanwijzing Ja
Snelstartgids Ja

Overige specificaties

Power LED Ja
Glasvezelkabel
C2G 85505 Glasvezel kabel

C2G 85505 Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 43,00 Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 31,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...