Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Allied Telesis AT-x610-24SPs/X Managed L3+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs (AT-x610-24SPs/X-60)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 2.863,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

AT-x610-24SPs/X-60

EAN: 0767035195186 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

24 x 100/1000X SFP ports 4 x 10/100/1000T combo ports 2 x SFP+ ports

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Allied Telesis AT-x610-24SPs/X. Switch type: Managed, Switch-laag: L3+. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Netwerkstandaard: IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 8. MAC-adrestabel: 32000 entries, Switchingcapaciteit: 136 Gbit/s, Throughput: 101,2 Mpps. Fiber type: Multi-mode, Vezel-optische connector: SFP, SFP+

Design

Rack-montage Ja
Kleur van het product Grijs
LED-indicatoren Ja
Kastontwerp Draagbaar
Veiligheid : UL60950-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03, EN60950-1, EN60825-1, AS/NZS 60950.1
Elektromagnetische compatibiliteit EN55022 class A, FCC class A, VCCI class A

Beheerfuncties

Switch type Managed
MIB-ondersteuning Ja
Web-gebaseerd management Ja
System event log Ja
Multicast-ondersteuning Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L3+

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 4
Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal Combo SFP-poorten 4
Aansluiting voor netstroomadapter Ja
Aantal moduleslots SPF+ 2

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Full duplex Ja
IGMP snooping Ja
VLAN=ondersteuning Ja
Port mirroring Ja
DHCP client Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Datastroombeheer Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

MAC-adrestabel 32000 entries
Switchingcapaciteit 136 Gbit/s
Throughput 101,2 Mpps
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Optische vezel

Fiber type Multi-mode
Vezel-optische connector SFP, SFP+

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja
SSH/SSL support Ja
MAC adres filtering Ja

Performance

Geluidsniveau 51,2 dB

Energie

Stroomverbruik 96 W

Eisen aan de omgeving

Warmtedissipatie 375 BTU/h

Gewicht en omvang

Breedte 440 mm
Diepte 420 mm
Hoogte 44 mm
Gewicht 6,6 kg

Verpakking

Gebruiksaanwijzing Ja
Snelstartgids Ja
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

MPN: 83370
€ 12,00 Op voorraad
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 31,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...