Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Belkin Multimode SC/SC Duplex Fiber Patch Cable 2m (A2F20277-02M)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 36,00
excl. BTW
Partnummer:

A2F20277-02M

EAN: 0722868233979 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Belkin Multimode SC/SC Duplex Fiber Patch Cable 2m

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Belkin Multimode SC/SC Duplex Fiber Patch Cable 2m. Kleur van het product: Oranje

The Belkin Multimode SC/SC Duplex Fiber Patch Cable meets and exceeds industry standards for fiber optic data transmissions, including most local area networks. Featuring Multimode 62.5/125 micron, zip cord construction with 2 SC connectors at both ends.

Features

Kleur van het product Oranje

Technische details

Lengte snoer 2 m
Aansluiting(en) SC

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...