Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua (85550)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 48,00
excl. BTW
Partnummer:

85550

EAN: 0757120855507 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m

LSZH kwaliteit glasvezelkabel ontworpen voor 10GBase-SR en 10GBase-LRM-poorten en apparatuur

Deze OM3 Duplex Multimode glasvezelkabel is ideaal voor het aansluiten van 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ en QSFP+ ontvangers voor 10 gigabit netwerkverbindingen. Deze kabel heeft een LSZH-mantel die beschermt tegen giftige en corrosieve gassen in slecht geventileerde ruimtes en andere ruimtes waar dit belangrijk is. Deze kabel biedt ook compatibiliteit met bestaande 50/125 apparatuur en het prestatievermogen dat nodig is voor de ondersteuning van LED- en VCSEL-laserlichtbronnen, en 10 gigabit Ethernet-toepassingen. De 'Low Smoke Zero Halogen' (LSZH / LS0H) mantel is gemaakt van materialen die de rook- en halogeenuitstoot verlagen als de kabel wordt blootgesteld aan extreme temperaturen.

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Soort kabel OFNR
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Materiaal omhulsel Polyvinyl chloride (PVC)
Draad modus structuur Multi-mode
Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
Temperatuur, in bedrijf -20 - 70 °C
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Turkoois

Gewicht en omvang

Lengte snoer 2 m

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...