Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

C2G 85525 5m SC ST Turkoois Glasvezel kabel (85525)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 50,00
excl. BTW
Partnummer:

85525

EAN: 0757120855255 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

5m SC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

C2G 85525. Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 5 m

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated spaces and other areas where it is most critical. This cable also provides backward compatibility with existing 50/125 equipment and the performance headroom required to support LED and VCSEL laser light sources, and 10 Gigabit Ethernet applications.

Features

Aansluiting 1 SC
Aansluiting 2 ST
Soort kabel OFNR
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Materiaal omhulsel Polyvinyl chloride (PVC)
Draad modus structuur Multimode
Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
Temperatuur, in bedrijf -20 - 70 °C
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Turkoois

Gewicht en omvang

Lengte snoer 5 m

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...