Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

C2G 85542 Glasvezel kabel (85542)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 43,00
excl. BTW
Partnummer:

85542

EAN: 0757120855422 Beschikbaarheid: Nog 12 beschikbaar
Omschrijving

3m LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

C2G 85542. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 3 m

This OM3 Duplex Multimode Fibre Optic Cable is ideal for connecting 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ and QSFP+ transceivers for 10 gigabit network connections. This cable has a LSZH jacket which protects from toxic and corrosive gases in poorly ventilated spaces and other areas where it is most critical. This cable also provides backward compatibility with existing 50/125 equipment and the performance headroom required to support LED and VCSEL laser light sources, and 10 Gigabit Ethernet applications.

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 ST
Soort kabel OFNR
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Materiaal omhulsel Polyvinyl chloride (PVC)
Draad modus structuur Multi-mode
Temperatuur, in bedrijf -20 - 70 °C
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Turkoois

Gewicht en omvang

Lengte snoer 3 m

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...