Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

C2G LC/SC OM4 5m (4030358)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 50,00
excl. BTW
Partnummer:

4030358

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Duplex Multimode Fiber Optic Cable LC/SC OM4 5m

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

C2G LC/SC OM4 5m. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 5 m

This OM4 Duplex Multimode Fiber Optic Cable is ideal for connecting 40GBase-SR4 and 100GBase-SR10, SFP+ and QSFP+ transceivers for 40 and 100 Gigabit network connections. This cable provides backward compatibility with existing 50/125 equipment and the performance headroom required to support LED and VCSEL laser light sources, and 40 or 100 gigabit Ethernet applications in a datacenter or wiring closet.

Features

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 SC
Full duplex Ja
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Materiaal omhulsel Low smoke zero halogen (LSZH)
Draad modus structuur Multi-mode
Overdrachtssnelheid 100 Gbit/s
Soort stekkers Mannelijk/ Mannelijk
Kleur van het product Violet

Gewicht en omvang

Lengte snoer 5 m

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...