Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics (XFP-10GZR-OC192LR=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 12.694,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

XFP-10GZR-OC192LR=

EAN: 0882658033124 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco 10 Gigabit Ethernet ZR (80 km) Optics. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: OC-192/STM-64, 10GBASE-LR Ethernet. Maximaal bereik: 80000 m, Golflengte: 1550 nm. Interface: SMF, Aansluiting(en): LC-LC

Cisco multirate XFP transceiver module for 10GBASE-LR Ethernet and OC-192/STM-64 long-reach Packet-over-SONET/SDH (POS) applications, SMF, dual LC connector.

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Performance

Golflengte 1550 nm
Maximaal bereik 80000 m

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie OC-192/STM-64, 10GBASE-LR Ethernet
Aansluiting(en) LC-LC
Interface SMF

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...