Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 1000BASE-BX40 SFP 1490NM (GLC-BX40-DA-I=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.883,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-BX40-DA-I=

EAN: 0882658632051 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 1000Base-BX40-D - LC/PC enkelvoudige modus - maximaal 40 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm - voor Catalyst 4503, 4503-E, 4504, 4506, 4506-E

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 1000Base-BX40-D - LC/PC enkelvoudige modus - maximaal 40 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm - voor Catalyst 4503, 4503-E, 4504, 4506, 4506-E

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...