Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 561,00
korting!
Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX SFP 1000Mbit/s 1490nm Single-mode GLC-2BX-D=

Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX SFP 1000Mbit/s 1490nm Single-mode (GLC-2BX-D=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 2.033,00

Nu € 1.472,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

GLC-2BX-D=

EAN: 0882658356797 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

Dual-channel 1000BASE-BX10 SFP module for single-strand SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX wavelength, commercial operating temperature range

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Soort kabel: Single-mode. Certificering: MSA

Cisco offers a comprehensive range of pluggable optical modules for the Cisco ONS family of multiservice platforms. The wide variety of modules gives you flexible and cost-effective options for all types of client interfaces. Cisco offers a range of GBICs for Gigabit Ethernet use, a wide variety of SFP modules, XFP modules and has recently introduced SFP+, CXP and CFP pluggable modules. These small, modular optical interface transceivers offer a convenient and cost-effective solution for an array of applications in the data center, campus, metropolitan-area access and ring network, storage area network, and long-haul network.

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
SFP transceiver type BX

Performance

Plug and play Ja
Hot-swap Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1490 nm
Soort kabel Single-mode
Vezelkabel diameters ondersteund 9

Energie

Ingangsspanning 3.3

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 80 procent

Certificaten

RoHS compliance Ja
Certificering MSA
RoHS compliance Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...