Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 100BASE-BX-20U SFP Transceiver 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter (MFEBX1)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 218,00
excl. BTW
Partnummer:

MFEBX1

EAN: 0882658262784 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

100BASE-BX-20U SFP transceiver for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 20 km

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Cisco 100BASE-BX-20U SFP Transceiver. Bekabelingstechnologie: 100BASE-BX-20U. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Veiligheid: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2, Certificering: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.. Zendvermogen: -20 - -14 dBmW, Afmetingen (BxDxH): 13 x 56 x 9 mm, Interface: SFP

Highlights
-Adds fiber-optic connectivity to Cisco Small Business and Cisco Small Business Pro Series switches.
-High-performance link for connecting networks within a building or small campus area.
-Easy removal with an integrated spring latch.
-Hot swappable to maintain network availability.

Product Overview
Cisco® MFE and MGE Small Form-Factor Pluggable (SFP) or mini Gigabit Interface Converter (mini-GBIC) transceivers are easy-to-install modules that provide a simple way to add fiber connectivity or to add an extra Gigabit Ethernet port to your Cisco Small Business or Cisco Small Business Pro Series switches. The transceivers are available for single-mode or multimode fiber-optic cabling and can support distances from 100 meters up to 40 kilometers.
The Cisco MFE and MGE transceivers provide fast and reliable connectivity between switches that are located on different floors, in separate buildings, or on a small campus network needing connectivity between sites. These transceivers can support both Fast and Gigabit Ethernet applications.

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

Performance

Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 20000 m
Hot-swap Ja
Plug and play Ja

Energie

Stroomverbruik 1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 85 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent

Certificaten

Veiligheid FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2
Certificering FCC Part 15 Class B,
EN55022 Class B (CISPR 22B),
VCCI Class B.

Gewicht en omvang

Gewicht 18 g

Overige specificaties

Zendvermogen -20 - -14 dBmW
Bekabelingstechnologie 100BASE-BX-20U
Full duplex Ja
Afmetingen (BxDxH) 13 x 56 x 9 mm
Aansluiting(en) LC
Interface SFP
Fiber type SMF

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...