Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 10GBASE-ER X2 Module 10000Mbit/s 1550nm netwerk media converter (X2-10GB-ER=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 7.818,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

X2-10GB-ER=

EAN: 0746320969435 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

10GBASE-ER X2 Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco 10GBASE-ER X2 Module. Bekabelingstechnologie: Ethernet 10GBase-ER. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Datalink-protocollen: 10 Gigabit Ethernet, Interface: X2

The Cisco 10GBASE X2 modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1550 nm
Maximaal bereik 40000 m

Overige specificaties

Bekabelingstechnologie Ethernet 10GBase-ER
Datalink-protocollen 10 Gigabit Ethernet
Interface X2
Aansluitingen 1x Ethernet 10GBase-ER - SC (SM)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...