Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco : 1490 nm CWDM 2/4/8-Gbps Fibre Chann SFP+ (DS-CWDM8G1490=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 8.398,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

DS-CWDM8G1490=

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Cisco : 1490 nm CWDM 2/4/8-Gbps Fibre Chann SFP+

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco : 1490 nm CWDM 2/4/8-Gbps Fibre Chann SFP+

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...