Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 24-Port 100BASE-FX Fabric-Enabled Ethernet Switching Module Managed (WS-X6524-100FX-MM=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 9.771,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

WS-X6524-100FX-MM=

EAN: 0746320592152 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info Promo: Gratis iTunes waardebon van Eur 25!
Omschrijving

24-Port 100BASE-FX Fabric-Enabled Ethernet Switching Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco 24-Port 100BASE-FX Fabric-Enabled Ethernet Switching Module. Switch type: Managed. Netwerkstandaard: IEEE 802.1d, IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 80. Max. overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit/s. Veiligheid: UL 60950, CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, AS/NZS 60950/TS001, Certificering: FCC Part 15 (CFR 47) Class A VCCI Class A EN55022 Class A CISPR 22 Class A CE marking. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm

The 24-port 100BASE-FX switching module (WS-X6524-100FX-MM) provides 24 switched, 100-Mbps, full- or half-duplex ports. (See Figure 2-15.) Ports have MT-RJ connectors for MMF cable. The WS-X6524-100FX-MM module has 1-MB per-port packet buffers and a single fabric channel interface. The switching module is upgradable to support distributed forwarding with an optional Distributed Forwarding Card (WS-F6K-DFC).

Design

LED-indicatoren Ja
Veiligheid UL 60950, CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, AS/NZS 60950/TS001
Certificering FCC Part 15 (CFR 47) Class A
VCCI Class A
EN55022 Class A
CISPR 22 Class A
CE marking
AS/NZS 3548 Class A
ETS300 386
EN55024
EN61000-6-1
EN50082-1· FCC Part 15 (CFR 47) Class A
VCCI Class A
EN55022 Cl

Beheerfuncties

Switch type Managed

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.1d, IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Full duplex Ja

Data-uitwisseling

Max. overdrachtssnelheid 0,1 Gbit/s

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 75 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Hoogte bij opslag 0 - 1981 m

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 356 x 406 x 30 mm
Netwerkkabels
C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

C2G 5m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - grijs

MPN: 83370
€ 12,00 Op voorraad
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 31,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...