Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco 3-meter, MT-RJ-to-SC multimode cable (CAB-MTRJ-SC-MM-3M=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 50,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

CAB-MTRJ-SC-MM-3M=

EAN: 0746320162072 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

3-meter, MT-RJ-to-SC multimode cable

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

Cisco 3-meter, MT-RJ-to-SC multimode cable . Aansluiting(en): 1 x MT-RJ / 1 x SC

Table B-1 MT-RJ Patch Cable for 100BASE-FX Connections

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Lengte snoer 3 m

Overige specificaties

Aansluiting(en) 1 x MT-RJ / 1 x SC

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...