Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 862,00
korting!
Cisco 40GBASE-SR4 CFP CFP-40G-SR4=

Cisco 40GBASE-SR4 CFP (CFP-40G-SR4=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 3.123,00

Nu € 2.261,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

CFP-40G-SR4=

EAN: 0882658337208 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

40GBASE-SR4 CFP transceiver module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco 40GBASE-SR4 CFP. Soort aansluiting: CFP, Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit/s, SFP transceiver type: SR. Soort kabel: Multi-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50/125, 62.5/125. Certificering: MSA

The Cisco® 40GBASE CFP transceiver modules are hot-swappable input/output devices that plug into a 40 Gigabit Ethernet CFP port of a Cisco switch or router. They offer customers versatile 40 Gigabit Ethernet connectivity options in core and distribution layers of data center, enterprise, and service provider networks.

Features and Benefits
Main features of Cisco 40GBASE CFP modules include:

- Support for 40GBASE Ethernet and OTU3 standards
- Interoperability with respective industry IEEE- and/or OTU3-compliant interfaces
- Variety of interface choices for 40 Gigabit Ethernet and 10 Gigabit Ethernet connectivity
- Support for "pay-as-you-populate" model
- Support for digital optical monitoring (DOM)
- Support for the Cisco quality identification (ID) feature, which enables a Cisco switch or router to identify whether the module is certified and tested by Cisco

Netwerk

Soort aansluiting CFP
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
SFP transceiver type SR
Bekabelingstechnologie 40GBASE-SR4

Performance

Hot-swap Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Soort kabel Multi-mode
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125, 62.5/125

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Certificaten

Certificering MSA

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...