Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

C2G 88601 netwerk transceiver module (88601)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 82,00
excl. BTW
Partnummer:

88601

EAN: 0757120886013 Beschikbaarheid: Nog 15 beschikbaar
Omschrijving

Cisco GLC-LX-SM-RGD Compatible 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

C2G 88601. Soort aansluiting: mini-GBIC, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC, SFP. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 1,27 cm, Diepte: 5,59 cm, Gewicht: 70 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

Deze Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibele SFP transceiver biedt 1000Base-LX doorvoer tot 10km via single-mode fiber (SMF) bij een golflengte van 1310 nm met een LC-connector. Het is ook bestand tegen zware omstandigheden en kan werken bij temperaturen tussen -40[D]C tot +85[D]C. Digitale optische controle (DOM) ondersteuning is ook aanwezig voor toegang tot real-time bedrijfsparameters. Onze zender is gegarandeerd 100% compatibel met de bijbehorende Cisco-transceiver. Deze eenvoudig te installeren, hot swappable transceiver is geprogrammeerd, uniek geserialiseerd en getest met dataverkeer en applicaties om ervoor te zorgen dat het zal op dezelfde manier zal initialiseren en werken. Het is gebouwd om te voldoen aan de specificaties van Cisco, alsmede aan de normen van multi-source agreements (MSA) voor een naadloze netwerkintegratie.

Netwerk

Soort aansluiting mini-GBIC
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC, SFP
SFP transceiver type LX

Performance

Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Single-mode
Kleur van het product Zilver

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Breedte 1,27 cm
Diepte 5,59 cm
Gewicht 70 g

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...