Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco Catalyst 3750-X Managed L2 1U (WS-C3750X-12S-S)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 6.253,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

WS-C3750X-12S-S

EAN: 0882658389740 Beschikbaarheid: Nog slechts 9 beschikbaar! Promo: Gratis iTunes waardebon van Eur 25!
Omschrijving

Catalyst 3750-X, 1U, Stackable, Gigabit Ethernet, 12 x GE SFP, 350W+ PS, IP Base

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Lees blogbericht “Cisco Catalyst 3750-X Series switches: uitgebreide review“
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco Catalyst 3750-X. Switch type: Managed, Switch-laag: L2, MIB-ondersteuning: RMON I/II, BRIDGE-MIB, CDP-MIB, ENTITY-MIB, ENVMON-MIB, FLASH-MIB, FTP-MIB, HSRP-MIB, IGMP-MIB, IMAG. Console port: RJ-45. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ad, IEEE 802. MAC-adrestabel: 6000 entries, Ondersteunde data-overdrachtsnelheden: 10/100 Mbps, Switchingcapaciteit: 160 Gbit/s. Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑BX10, 1000BASE‑LH, 1000BASE‑SX, 1000BASE‑ZX, 100BASE-FX, 10GBASE-LR, 10GBASE-LRM, 10GBASE-S, Vezel-optische connector: LC, SFP

Catalyst 3750-X
The Cisco® Catalyst® 3750-X Series Switches are an enterprise-class lines of stackable and standalone switches, respectively. These switches provide high availability, scalability, security, energy efficiency, and ease of operation with innovative features such as Cisco StackPower, optional network modules, redundant power supplies, and Media Access Control Security (MACsec) features. The Cisco Catalyst 3750-X Series with StackWise® Plus technology provides scalability, ease of management and investment protection for the evolving business needs. The Cisco Catalyst 3750-X enhance productivity by enabling applications such as IP telephony, wireless, and video for borderless network experience.

Cisco Catalyst 3750-X Series primary features:
- Media Access Control Security (MACsec) hardware-based encryption;
- Flexible NetFlow and switch-to-switch hardware encryption with the uplink Service Module;
- Open Shortest Path First (OSPF) for routed access in IP Base image;
- IPv4 and IPv6 routing, Multicast routing, advanced quality of service (QoS), and security features in hardware;
- Enhanced limited lifetime warranty (LLW) with next business day (NBD) advance hardware replacement and 90 day access to Cisco Technical Assistance Center (TAC) support;
- Enhanced Cisco EnergyWise for operational cost optimization by measuring actual power consumption of the PoE devices, reporting, and reducing energy consumption across the network;
- USB Type-A and Type-B ports for storage and console respectively and an out-of-band Ethernet management port;
- Cisco StackPower™ technology: An innovative feature and industry first for sharing power among stack members;
- Cisco StackWise Plus technology for ease of use and resiliency with 64 Gbps of throughput.

Design

Rack-montage Ja
Formaat 1U
LED-indicatoren LAN, Link, Stroom, Ja
Veiligheid UL, CAN/CSA, EN, IEC, CCC
Certificering FCC, ICES, EN, CISPR 22, AS/NZS, BSMI, VCCI, RoHS, CLEI

Beheerfuncties

Switch-laag L2
Switch type Managed
MIB-ondersteuning RMON I/II, BRIDGE-MIB, CDP-MIB, ENTITY-MIB, ENVMON-MIB, FLASH-MIB, FTP-MIB, HSRP-MIB, IGMP-MIB, IMAGE-MIB, MAC-MIB, PAGP-MIB, PING-MIB, RTTMON-MIB, SYSLOG-MIB, VTP-MIB, ETHERLIKE-MIB, IF-MIB, IP-MIB, SYS-MIB, TCP-MIB, TS-MIB, OSPF-MIB, PIM-MIB, RMON-MIB,
Web-gebaseerd management Ja
System event log Ja
Multicast-ondersteuning Ja
Quality of Service (QoS) Ja
Switch-laag L2

Poorten & interfaces

Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 15
Console port RJ-45
Aantal USB 2.0-poorten 2
Fibre channel-poorten 12

Netwerk

Netwerkstandaard IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Full duplex Ja
IGMP snooping Ja
10G support Ja
Rate limiting Ja
Routing entries 3000
DHCP server Ja
IP routing Ja
Verbindingsaggregatie Ja
Datastroombeheer Ja
Broadcast stormbeheer Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Spanning tree protocol Ja

Data-uitwisseling

Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100 Mbps
MAC-adrestabel 6000 entries
Switchingcapaciteit 160 Gbit/s
Aantal VLANs 1005
Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Jumbo Frames ondersteuning Ja

Optische vezel

Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE‑BX10, 1000BASE‑LH, 1000BASE‑SX, 1000BASE‑ZX, 100BASE-FX, 10GBASE-LR, 10GBASE-LRM, 10GBASE-SR
Vezel-optische connector LC, SFP

Beveiliging

Access Control List (ACL) Ja
SSH/SSL support Ja
MAC adres filtering Ja
Statische poort beveiliging Ja
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS, EAP, SSH

Protocollen

Beheerprotocollen SNMPv1/v2c/v3, IGMP
Ondersteunde netwerkprotocollen IPv6, TFTP, TCP/UDP, EIGRPv6, OSPFv3, BGP, DTP, PAgP, LACP, UDLD, SDM, ARP, VTP, NTP

Performance

Stapelbaar Ja
Geluidsniveau 34 dB
Flash memory 128 MB
Intern geheugen 512 MB
Mean time between failures (MTBF) 194224 uur

Energie

Stroomverbruik 87,1 W
Aantal voedingen 1
Stroom 4 - 2
Ingangsspanning 100 - 240

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE) Nee

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -5 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Hoogte, in bedrijf 0 - 3000 m
Hoogte bij opslag 0 - 4572 m
Relatieve luchtvochtigheid 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Gewicht 6,8 kg

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 445 x 460 x 44,5 mm
Poorten & interfaces 6,8 kg
Verbindingstechnologie Bedraad
Power LED Ja
Frequentie 50/60
Voeding 350 W
Wi-Fi Nee
Netwerkfuncties Gigabit Ethernet
Overdrachtssnelheid packets 35.7 mpps
Schok 30G
Glasvezelkabel
C2G 85505 Glasvezel kabel

C2G 85505 Glasvezel kabel

MPN: 85505
€ 35,00 Op voorraad
C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85550
€ 49,00 Op voorraad
C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua

MPN: 85552
€ 44,00 Op voorraad
Netwerk media converters
Cisco C3KX-NM-10G= Intern Fiber 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Cisco C3KX-NM-10G= Intern Fiber 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

MPN: C3KX-NM-10G=
€ 2.409,00 Op voorraad
Cisco C3KX-NM-1G= Intern 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Cisco C3KX-NM-1G= Intern 1000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

MPN: C3KX-NM-1G=
€ 502,00 Op voorraad
Netwerkkabels
C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

C2G 2 m Cat6 Booted Unshielded (UTP) netwerkpatchkabel - blauw

MPN: 83388
€ 7,00 Op voorraad
C2G 10m Cat6 Patch Cable

C2G 10m Cat6 Patch Cable

MPN: 83412
€ 32,00 Op voorraad
Switch modules
Cisco C3KX-NM-10GT= Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Cisco C3KX-NM-10GT= Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

MPN: C3KX-NM-10GT=
€ 2.425,00 Op voorraad
Cisco C3KX-SM-10G= Intern Fiber 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

Cisco C3KX-SM-10G= Intern Fiber 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter

MPN: C3KX-SM-10G=

Normale prijs € 3.594,00

Nu € 3.548,00 Op voorraad

Voedingen
Cisco C3KX-PWR-1100WAC= 1100W Zwart, Grijs power supply unit

Cisco C3KX-PWR-1100WAC= 1100W Zwart, Grijs power supply unit

MPN: C3KX-PWR-1100WAC=
€ 1.366,00 Op voorraad
Cisco C3KX-PWR-350WAC= 350W Zwart, Grijs power supply unit

Cisco C3KX-PWR-350WAC= 350W Zwart, Grijs power supply unit

MPN: C3KX-PWR-350WAC=
€ 465,00 Op voorraad
Cisco C3KX-PWR-715WAC= 715W Zwart, Grijs power supply unit

Cisco C3KX-PWR-715WAC= 715W Zwart, Grijs power supply unit

MPN: C3KX-PWR-715WAC=
€ 914,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...