Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco CWDM-SFP10G-1510= SFP+ 10000Mbit/s 1510nm Single-mode netwerk transceiver module (CWDM-SFP10G-1510=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 7.603,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

CWDM-SFP10G-1510=

Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

CWDM 1510-nm SFP+, 10 Gigabit Ethernet

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco CWDM-SFP10G-1510=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC, PC. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1510 nm. Ingangsspanning: 3.3, Stroom (max.): 0,3 A

The Cisco® CWDM SFP 10 Gigabit Ethernet solution allows enterprise companies and service providers to provide scalable and easy-to-deploy 10 Gigabit Ethernet. The product set enables the flexible design of highly available, multiservice networks.

The Cisco Coarse Wavelength-Division Multiplexing Small Form-Factor Pluggable Plus (Cisco CWDM SFP+) solution is a convenient and cost-effective solution for the adoption of 10 Gigabit Ethernet in campus, data-center, and metropolitan-area access networks.

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC, PC
SFP transceiver type CWDM
Fibre channel-poorten 2

Performance

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 40000 m
Golflengte 1510 nm
Soort kabel Single-mode
Kleur van het product Zilver

Energie

Ingangsspanning 3.3
Stroom (max.) 0,3 A

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 80 procent
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 158 °F

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...