Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco : CXP-CFP MPO cable 5m long (ONS-CCC-100G-5=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 543,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

ONS-CCC-100G-5=

EAN: 0882658513220 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

Cisco : CXP-CFP MPO cable 5m long

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Cisco : CXP-CFP MPO cable 5m long

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...