Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 1.728,00
korting!
Cisco DS-SFP-FC8G-ER= SFP+ 8000Mbit/s Single-mode netwerk transceiver module DS-SFP-FC8G-ER=

Cisco DS-SFP-FC8G-ER= SFP+ 8000Mbit/s Single-mode netwerk transceiver module (DS-SFP-FC8G-ER=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs € 6.265,00

Nu € 4.537,00

excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

DS-SFP-FC8G-ER=

EAN: 0882658327667 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

2/4/8-Gbps Fibre Channel Extended Reach SFP+, LC, Spare (40km Reach)

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco DS-SFP-FC8G-ER=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1550 nm. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

The Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP), Enhanced Small Form-Factor Pluggable (SFP+), and X2 devices for use on the Cisco MDS 9000 Family of products are hot-swappable transceivers that plug into ports on the Cisco MDS 9000 Family director switching modules and fabric switches. These transceivers give users the flexibility to choose different cabling types and distances on a port-by-port basis.

Cisco 8-Gbps Fibre Channel SFP+ Modules

Cisco 8-Gbps Fibre Channel SFP+ modules (Figure 3) provide Fibre Channel connectivity for the 2/4/8‑Gbps ports on the MDS 9000 Family platform. Three types are available: the Cisco Fibre Channel Shortwave SFP+ (part number DS-SFP-FC8G-SW), the Cisco Fibre Channel Longwave SFP+ (part number DS-SFP-FC8G-LW), and the Cisco Fibre Channel Extended Reach SFP+ (part number DS-SFP-FC8G-ER). Each offers 2/4/8-Gbps autosensing Fibre Channel connectivity.

Netwerk

Soort aansluiting SFP+

Technische details

Ethernet LAN Nee

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type ER

Performance

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 40000 m
Golflengte 1550 nm
Soort kabel Single-mode
Vezelkabel diameters ondersteund 9
Tx vermogen (max) 4 dBmW
Rx vermogen (max) -1 dBmW
Compatibele producten Cisco MDS 9000
Tx vermogen (min) -4,7 dBmW
Kleur van het product Roestvrijstaal

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 8,5 mm
Diepte 55,2 mm
Hoogte 13,8 mm

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Switches
Cisco MDS 9148 Managed 1U Zwart

Cisco MDS 9148 Managed 1U Zwart

MPN: DS-C9148D-4G16P-K9
€ 3.279,00 Op voorraad
Cisco MDS 9148 Managed 1U Zwart

Cisco MDS 9148 Managed 1U Zwart

MPN: DS-C9148D-4G32P-K9
€ 8.422,00 Op voorraad
Cisco MDS 9148 Managed 1U Zwart

Cisco MDS 9148 Managed 1U Zwart

MPN: DS-C9148D-8G16P-K9
€ 4.147,00 Op voorraad

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...