Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco DS-SFP-FC8G-SW= SFP+ 8000Mbit/s 850nm netwerk transceiver module (DS-SFP-FC8G-SW=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 123,00
excl. BTW
Partnummer:

DS-SFP-FC8G-SW=

EAN: 0882658191398 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Details

Cisco DS-SFP-FC8G-SW=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). Zendvermogen: -1.3, Afmetingen (BxDxH): 13,55 x 56,5 x 8,5 mm

The Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP), Enhanced Small Form-Factor Pluggable (SFP+), and X2 devices for use on the Cisco MDS 9000 Family of products are hot-swappable transceivers that plug into ports on the Cisco MDS 9000 Family director switching modules and fabric switches. These transceivers give users the flexibility to choose different cabling types and distances on a port-by-port basis.

Cisco 8-Gbps Fibre Channel SFP+
The Cisco 8-Gbps Fibre Channel SFP+ is designed to provide Fibre Channel connectivity for the 2/4/8-Gbps ports on the Cisco MDS 9000 Family platform. Two types of Cisco 8-Gbps Fibre Channel SFP+ are available: the Cisco Fibre Channel Shortwave SFP+ (part number DS-SFP-FC8G-SW) and the Cisco Fibre Channel Longwave SFP+ (part number DS-SFP-FC8G-LW). Each product offers 2/4/8-Gbps autosensing Fibre Channel connectivity.

Netwerk

Soort aansluiting SFP+

Technische details

Ethernet LAN Nee

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type SW
Fibre channel-poorten 1

Performance

Hot-swap Ja
Golflengte 850 nm
Soort kabel Multi-mode
Vezelkabel diameters ondersteund 62.5, 50
Tx vermogen (max) -1,3 dBmW
Compatibele producten Cisco MDS 9000
Tx vermogen (min) -8,2 dBmW
Kleur van het product Roestvrijstaal

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Gewicht en omvang

Breedte 8,5 mm
Diepte 55,2 mm
Hoogte 13,8 mm

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Overige specificaties

Zendvermogen -1.3
Afmetingen (BxDxH) 13,55 x 56,5 x 8,5 mm

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...