Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco DWDM, SFP+, 1542.14nm (DWDM-SFP10G-42.14=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 15.639,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

DWDM-SFP10G-42.14=

EAN: 0882658462979 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

DWDM, SFP+, 1542.14nm, 10GBASE, (100GHz ITU grid)

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco DWDM, SFP+, 1542.14nm. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1542,14 nm, Soort kabel: Single-mode. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

The Cisco 10GBASE DWDM SFP+ Modules are fiber line cards for a wide variety of Cisco switches, routers, and other equipment. They allow enterprises and service providers to provide scalable and easy-to-deploy 10-Gbps LAN, WAN, and optical transport network (OTN) services in their networks.

The Cisco 10GBASE Dense Wavelength-Division Multiplexing SFP+ Module offer the following features and benefits:

- Supports 10-Gigabit data rates from 9.9G to 11.1G (LAN, WAN, and OTU2/OTU2e) to accommodate different applications
- Smallest SFP+ module footprint in the industry
- Hot-swappable input/output device plugs into an Ethernet SFP+ port of a Cisco switch or router to link the port with the network
- Support for a “pay-as-you-grow” model for investment protection
- Digital optical monitoring capability for enhanced diagnostics and troubleshooting
- DWDM fixed module supports 40 non-tunable ITU 100-GHz wavelengths
- DWDM tunable module supports 96 tunable ITU 50-GHz wavelengths
- Supports the Cisco quality identification (ID) feature, which enables a Cisco switch or router to identify whether or not the module is an SFP+ module certified and tested by Cisco

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3
SFP transceiver type DWDM

Performance

Golflengte 1542,14 nm
Soort kabel Single-mode

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...