Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco DWDM-X2-40.56= X2 10000Mbit/s 1540.56nm Single-mode netwerk transceiver module (DWDM-X2-40.56=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 14.455,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

DWDM-X2-40.56=

EAN: 0882658195051 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

10GBASE-DWDM, 1540.56nm, X2 (100-GHz ITU grid) transceiver module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Details

Cisco DWDM-X2-40.56=. Soort aansluiting: X2, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: PC, SC. Kleur van het product: Grijs, Golflengte: 1540,56 nm, Soort kabel: Single-mode. Breedte: 36 mm, Diepte: 91 mm, Hoogte: 13,5 mm. Certificering: 21CFR1040, NEBS Level 3

The Cisco® Dense Wavelength-Division Multiplexing (DWDM) X2 pluggable module allows enterprise companies and service providers to offer scalable and easy-to-deploy 10 Gigabit Ethernet services in their networks.

Main features of the Cisco DWDM X2 include:
- The Cisco DWDM X2 supports 10GBASE Ethernet.
- The hot-swappable input/output device plugs into an Ethernet X2 port of a Cisco switch or router to link the port with the network.
- The Cisco DWDM X2 supports the Cisco Quality Identification (ID) feature, which enables a Cisco switch or router to identify whether or not the module is an X2 module certified and tested by Cisco.
- The module supports 32 nontunable ITU 100-GHz wavelengths compatible with the Cisco ONS DWDM channel plan.
- The Cisco DWDM X2 supports digital optical monitoring capability.

Netwerk

Soort aansluiting X2
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector PC, SC
SFP transceiver type DWDM
Fibre channel-poorten 2

Performance

Hot-swap Ja
Golflengte 1540,56 nm
Soort kabel Single-mode
Tx vermogen (max) 3 dBmW
Rx vermogen (min) -23 dBmW
Rx vermogen (max) -7 dBmW
Tx vermogen (min) -1 dBmW
Kleur van het product Grijs

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 158 °F

Gewicht en omvang

Breedte 36 mm
Diepte 91 mm
Hoogte 13,5 mm
Gewicht 300 g

Certificaten

Certificering 21CFR1040, NEBS Level 3

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Loading...