Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Cisco DWDM XFP 10000Mbit/s 1560.61nm netwerk media converter (DWDM-XFP-60.61=)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 15.634,00
excl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

DWDM-XFP-60.61=

EAN: 0882658116476 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

10GBASE-DWDM 1560.61 nm XFP (100-GHz ITU grid)

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Cisco DWDM XFP. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Afmetingen (BxDxH): 18,5 x 71 x 8,5 mm, Interface: XFP, Aansluiting(en): LC/PC

The Cisco® Dense Wavelength-Division Multiplexing (DWDM) XFP pluggable module (Figure 1) allows enterprise companies and service providers to provide scalable and easy-to-deploy 10 Gigabit LAN or WAN services in their networks.

Main features of the Cisco DWDM XFP include:

- The Cisco DWDM XFP supports 10-Gigabit data rates from 9.9G to 11.1G.
- The hot-swappable input/output device plugs into an Ethernet XFP port of a Cisco switch or router to link the port with the network.
- The Cisco DWDM XFP supports the Cisco quality identification (ID) feature, which enables a Cisco switch or router to identify whether or not the module is an XFP module certified and tested by Cisco.
- The standard Cisco DWDM XFP supports 32 nontunable ITU 100-GHz wavelengths.
- The tunable Cisco DWDM XFP supports 80 tunable ITU 50-GHz wavelengths.
- Cisco DWDM XFP modules supports digital optical monitoring capability.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Bedraad

data storage devices

Golflengte 1560,61 nm
Hot-swap Ja
Plug and play Ja

Energie

Stroomverbruik 3,5 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Gewicht 300 g

Overige specificaties

Afmetingen (BxDxH) 18,5 x 71 x 8,5 mm
Aansluiting(en) LC/PC
Interface XFP

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (') voor woordgroepen.

  Bezig met laden...